Eeose Sericin Bio Super Box İle Cilt Bakımı Keyfi - Makyaj, Kozmetik Ve Güzellik Blogu || ZA

Galerimden Seçmeler

Galeri

5 Eylül 2015 Cumartesi

Eeose Sericin Bio Super Box İle Cilt Bakımı Keyfi


Merhabalar, bloguma hoşgeldiniz

Makyaj yaparak cilt lekelerini, kırmızılıkları kapatmak elbette mümkün.
Peki ya cilt kusurları!

Ölü derilerinden arındırılmamış bir cilde uygulanan makyaj ile, doğal ve pürüzsüz sonuç elde edilemez. Bu nedenlerle cilt temizliğimize dikkat etmeliyiz.

  

Eeose Sericin Bio seti ile %100 doğal ve saf ipek kozası ile 3 aşamalı olarak cildimizi temizleyebilir, peeling yapabilir ve cildimizi nemlendirebiliriz.

İlk adımda cildimizi temizlemeliyiz. Sericin Bio Yüz Temizleme Jeli ile cildimizi bolca köpürterek temizleyebiliriz. ( Ben bolca köpüren temizleyicileri seviyorum malesef ). Jel, mucizevi ipek proteini olan SERICIN içerir. SERICIN, ipeğe yumuşaklığını, dayanıklılığını ve parlaklığını veren proteindir. Ciltte yumuşak ve ipeksi bir his uyandırır. Cildin görünümünü parlaklaştırır. Cildi lekesiz, pürüzsüz ve  genç tutmaya yardımcı olur.


Saf İpek Kozası Peeling İçin Nasıl Kullanılır?

K     1) Kullanacağınız adette Sericin Bio %100 Saf İpek Kozasını küçük bir kap içerisinde, elinizi yakmayacak derecede sıcak suda (40-50 derece) 1 dakika kadar bekletin. Kozaların yumuşaklığı suda bekletme sürenize göre artar. Eğer cildiniz hassassa daha uzun süre bekletin (3 dakika kadar)
2      2) Yumuşayan ÉEOSE Sericin Bio %100 Saf İpek Kozasını işaret parmaklarınıza takın ve küçük dairesel hareketler ile hafifçe masaj yapın. Cildinizin daha yağlı ya da pürüzlü (siyah nokta, kabuklanma, pullanma, kıl dönmesi vb.) olduğu bölgelerde daha yoğun ve uzun süre kullanın. Eğer parmağınız kozaya sığmazsa bir makas yardımı ile kenarından kesebilirsiniz.

3      3) Kozaları yumuşattığınız kaptaki su ile yüzünüzü nemlendirin. Bu, daha yüksek bir koruma ve nemlendirme sağlayacak bir film tabakası oluşturacaktır. Havlu kullanmadan kendi halinde kurumaya bırakın.

    Peeling sonrası cildimizi nemlendirmeliyiz. Setin içinde 2 numune olarak verilen EEOSE Sericin Bio Moisturizing  Cream Gel ile cildimizi nemlendirebiliriz. İçeriğinde Sericin ve Hyaluronic Acid bulunan nemlendirici krem ile esnek, pürüzsüz, parlak ve canlı cilt oluşumunu desteklemektedir.

Benim Hissettiklerim
  • Yağdan ve kirden arınmış bir cilt ( Jel )
  • İpek kozasının yumuşaklığı sayesinde acısız sızısız bir peeling uygulaması ( Hassas ciltlere uygundur. )
  • Kadifemsi ve kuru ama neme doymuş bir cilt ( Nemlendirici )Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. 
Hoşçakalın

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder